Startovní listina

Závod na 21 km – půlmaraton (neděle 16.9.2018) – registrace

Změna kategorie je možná v den závodu.

Závodník Klub / tým Narozen(a)  Číslo
Bolek Žemlík BKG 1991 22 (uhrazeno)
Petr Mejsnar BKG 1981 100 (uhrazeno)
Lukáš Sembol BKG 1993 13 (uhrazeno)
Vlastimil Pytela BKG 1971 69 (uhrazeno)
Alena Legátová KOBRA 1996 3 (uhrazeno)
Ladislav Mandelík BKG 1992 4 (uhrazeno)
Oto Habrdle Ultima K. Lap Team 1970 18 (uhrazeno)
Pavla Hradecká BKG 1992 15 (uhrazeno)
Šárka Waldhauserová BoKolobka tým Ostrava 1973 1 (uhrazeno)
Pavel Werner BoKolobka tým Ostrava 1980 7 (uhrazeno)
Kateřina Hejnešová BoKolobka tým Ostrava 1975 14 (uhrazeno)
Jan Bordovský Koloběžkárna.cz 1983 23 (uhrazeno)
Lucie Leistnerová 1979 19 (uhrazeno)
Zbyněk Mlejnek BKG 1975 20 (uhrazeno)
Vladimír Bureš Faramugo 1965 7 (uhrazeno)
Michal Ptáček BKG 1986 29 (uhrazeno)
Vladimír Ondruška BKG 1976 30 (uhrazeno)
František Rak BKG 1975 32 (uhrazeno)
Blanka Bucňáková BKG 1983 2 (uhrazeno)
Ondřej Koláček BoKolobka tým Ostrava 1993 8 (uhrazeno)
Vojtěch Gondžala 1984 37 (uhrazeno)
Pavel Legát Lipenští Draci 1969 40 (uhrazeno)
Jozef Pavuk 1986 43
Přemysl Švajda BoKolobka tým Ostrava 1976 45 (uhrazeno)
Ladislav Vávrů PBV MTB TEAM Brno 1972 50
Jan Peloušek 1986 51 (uhrazeno)
Jakub Švéda Kostka Racing team 1994 58 (uhrazeno)

Závod na 10 km – sprint (neděle 17.9.2017) – registrace

Závodník Klub / tým Narozen(a)  Číslo
Zdeněk Straka MK JCC 1991 24 (uhrazeno)
Pavel Zubík Z tým 1960 10 (uhrazeno)
Vladimír Rozprým NST – Neuman Sport Team 1985 11 (uhrazeno)
Alena Rozprýmová NST – Neuman Sport Team 1984 12 (uhrazeno)
Jakub Navrátil BKG 1985 44
Helena Vyplelová BKG 1979 42 (uhrazeno)
Jaroslav Műller BoKolobka tým Ostrava 1959 21 (uhrazeno)
Jiří Waldhauser BoKolobka tým Ostrava 1969 17 (uhrazeno)
Moňule Francová BoKolobka tým Ostrava 1970 16 (uhrazeno)
Pavel Werner BoKolobka tým Ostrava 1980 26 (uhrazeno)
Radim Vaňko BoKolobka tým Ostrava 1979 46
Aneta Ochránková BoKolobka tým Ostrava 1993 29 (uhrazeno)
Michaela Burešová Faramugo 1993 25 (uhrazeno)
Dana Burešová Faramugo 1966 27 (uhrazeno)
Lucie Baroňová BoKolobka tým Ostrava 1993 33 (uhrazeno)
Tomáš Růžička BKG 1988 31 (uhrazeno)
Lucie Marková BKG 1991 34 (uhrazeno)
Pavel Vyskočil 1996 35 (uhrazeno)
Petr Stejskal BKG 1961 36 (uhrazeno)
Vojtěch Gondžala 1984 37 (uhrazeno)
Alena Legátová 1972 39 (uhrazeno)
Petra Legátová Lipenští Draci 1999 38 (uhrazeno)
Pavel Janečka 1989 41 (uhrazeno)
Jana Ondrušková 1977 48 (uhrazeno)
Kateřina Látalová 1996 49 (uhrazeno)
Ondřej Müller BoKolobka tým Ostrava 1987 47 (uhrazeno)
Veronika Peloušková 1983 52 (uhrazeno)
Alen Sulovski 1975 53 (uhrazeno)
Ivan Blešć 1986 54 (uhrazeno)
Marek Boška 1969 55 (uhrazeno)
Barbora Bednářová 1986 56 (uhrazeno)
Roman Holcner 1982 57