Výsledky 2018

Půlmaraton muži

  1. Ladislav Mandelík, BKG, 00:46:54
  2. Ondřej Koláček, BO Kolobka tým Ostrava, 00:46:55
  3. Jakub Švéda, Kostka Racing team, 00:46:55

Půlmaraton ženy

  1. Alena Legátová, KoBra, 00:50:04
  2. Blanka Bucňáková, BKG, 00:53:07

Půlmaraton muži masters (nad 40 let)

  1. Pavel Legát, Lipenští Draci, 00:46:55
  2. Přemysl Švajda, BO Kolobka tým Ostrava, 00:46:55
  3. Vlastimil Pytela, BKG, 00:50:27

Půlmaraton ženy masters (nad 40 let)

  1. Šárka Waldhauserová, BO Kolobka tým Ostrava, 00:50:03
  2. Karla Podešvová, BKG, 00:58:02

10 muži

  1. Aleš Toman, BO Kolobka tým Ostrava, 00:22:23
  2. Jakub Navrátil, BKG, 00:22:25
  3. Jiří Waldhauser, BO Kolobka tým Ostrava, 00:22:25

10 ženy

  1. Karla Podešvová, BKG, 00:24:31
  2. Aneta Ochránková, BO Kolobka tým Ostrava, 00:24:32
  3. Monika Francová, BO Kolobka tým Ostrava, 00:25:17

Koloběžkové smíšené štafety – 9 kol

  1. BO Kolobka tým, Přemysl Švajda, Šárka Waldhauserová, Ondřej Koláček, 07:10
  2. Čip 511, Pavel Legát, Alena Legátová, Jakub Švéda, L.V. Nezval, 07:12
  3. Odpadlíci, Ondřej Müller, Aleš Toman, Monika Francová, 07:23
  4. Čip 577, Ladislav Mandelík, Karla Podešvová, Pavel Zubík, Vladimír Ondruška, Ondruška ml., 07:59
  5. Malí a pomalí, Radim Vaňko, Aneta Ochránková, Petr Mejsnar, 08:13
  6. Čip 599, Alena Legátová, Petra Legátová, Patroch, Patrochová, 08:57
  7. Faramugo, NST a spol., Alena Rozprýmová, Vladimír Rozprým, František Rak, Vladimír Bureš, Dana Burešová, 09:00

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Děti 3 kola

  1. Kryštof Lipner, BKG
  2. Robin Lipner, BKG
  3. Hynek Vyplel, BKG

Děti 1 kolo

  1. Kryštof Lipner, BKG
  2. Robin Lipner, BKG
  3. Hynek Vyplel, BKG

Výsledky 2017

Půlmaraton muži

  1. Ondřej Koláček, BO Kolobka tým Ostrava
  2. Pavel Legát, Lipenští Draci
  3. Michal Štěpánek, Ultima K.Lap team
  4. Jakub Navrátil, BKG
  5. Jiří Výchopeň, BKG
  6. Petr Mejsnar, BKG (celkově 8. místo)
  7. Boleslav Žemlík, BKG (celkově 9. místo)

Půlmaraton ženy

  1. Šárka Waldhauserová, BO Kolobka tým Ostrava (celkově 6. místo)
  2. Alena Legátová, KoBra (celkově 7. místo)
  3. Blanka Bucňáková, BKG
  4. Karla Podešvová, BKG

10 muži

  1. Ladislav Mandelík, BKG
  2. Pavel Werner, BO Kolobka tým Ostrava (celkově 3. místo)
  3. Pavel Remeš, BKG (celkově 4. místo)

10 ženy

  1. Alena Legátová, KoBra (celkově 2. místo)
  2. Monika Francová, BO Kolobka tým Ostrava
  3. Bára Nováková, BKG

Děti 3 kola

  1. Kryštof Lipner, BKG
  2. Robin Lipner, BKG
  3. Hynek Vyplel, BKG

Výsledky – Indiánský závod 2017

Jako místo startu Indiána byla vybrána Skalice nad Svitavou, kam jsme všichni dorazili bezpečně vlakmo s nejlepším průvodčím Martinem.

Vyjeli jsme ve 12:05 a před sebou jsme měli cca. 36-55 kilometrů podle toho, kdo si zvolil kterou trasu. Na infopapíře byly dvě doporučené trasy, ale účastníci mohli vybrat jakoukoliv jinou variantu.

Začátek závodu nám komplikovaly všudepřítomné objížďky (což považuji spíše za pozitivum vzhledem k povaze závodu) a hlavně setrvalý déšť. Nenechali jsme se ale zlomit a 8 jezdců rozdělených do 4 týmů vyrazilo směrem na Brno, do restaurace Zagreb v Králově Poli, kde na nás čekala Magda Vostrá se stopkami v ruce.

Magda zapsala pořadí účastníků takto:

14:55 – vítězný tým Rtep + Bolek Žemlík.
15:18 – druhé místo: Dan Horák + Kubik Navrátil (Kuba bohužel nedojel z důvodu dvojitého defektu)
15:35 – třetí místo: Petr Stejskal + Karla Podešvová
16:14 – čtvrté místo: Tomáš Vybíralík + Jarda Frauenberg

Většina účastníků zvolila klasickou rovinatou trasu Blansko-Adamov-Bílovice-KrPole, nicméně vítězný tým si to dal přes kopeček ve Vranově, přes Lelekovice a blátivými cestami až do cíle.

Karla zaznamenala jejich cestu s Peťou Stejskalem přes Relive – děcka si zajeli zdaleka nejvíc, kvůli bloudění dali 55 kilometrů.

https://www.relive.cc/view/1186507169

Fotky naleznete ve fotogalerii.