Výsledky 2021

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Půlmaraton muži

  1. Boleslav Žemlík, BKG, 00:48:45 – absolutní vítěz
  2. Ladislav Mandelík, BKG
  3. Radek Odložilík, BKG

Půlmaraton ženy

  1. Alice Hájková, BKG
  2. Markéta Štefanová, BKG
  3. Daniela Veselá

Půlmaraton muži masters (nad 40 let)

  1. Vlastimil Pytela, BKG
  2. Radek Sedlák, BKG
  3. Petr Mejsnar, BKG

Půlmaraton ženy masters (nad 40 let)

  1. Martina Doleschalová, TJ Jiskra Otrokovice
  2. Veronika Pytelová, BKG
  3. Pavlína Žemlíková, BKG

10 km muži

  1. Zdeněk Straka, BKG, 00:21:36 – absolutní vítěz
  2. Jiří Výchopeň, BKG, 00:21:37
  3. Marek Živný, 00:24:28

10 km ženy

  1. Kristina Fryzová, Třista60, 00:21:38
  2. Martina Doleschalová, TJ Jiskra Otrokovice, 00:24:49
  3. Alice Hájková, BKG, 00:25:28

MČR 12″ koloběžek na 10 km – muži

  1. Václav Obrtlík, BKG, 00:23:01
  2. Boleslav Žemlík, BKG, 00:23:12
  3. Jiří Výchopeň, BKG, 00:24:59

MČR 12″ koloběžek na 10 km – ženy

  1. Kristina Fryzová, Třista60, 00:33:59
  2. Zuzana Šafránková, BoKolobka tým Ostrava, 00:34:00

MČR 12″ koloběžek na 10 km – legendy

  1. Petr Vavruša, Rollo Club Zlín, 00:27:03

Koloběžkové smíšené štafety – 9 kol

  1. SZS, 07:23
  2. Tři vepři, 07:52
  3. 12tky, 08:11
  4. Madla, Braňa, Giulie, 08:30
  5. Sebranka, 08:39
  6. Jedeme spolu, 09:58

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Výsledky 2020

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<
(záměna čipů Ladislava Mandelíka a Vojtěcha Hrůzy)

Půlmaraton muži

  1. Roman Matyáš, Třista60, 00:43:49 – absolutní vítěz
  2. Vojtěch Hrůza, Bez pedálů
  3. Ladislav Mandelík, BKG

Půlmaraton ženy

  1. Andrea Zbožková, Lipník Dragons
  2. Adéla Frimlová, Yedoo

Půlmaraton muži masters (nad 40 let)

  1. Vladimír Ondruška, BKG
  2. Vlastimil Pytela, BKG

Půlmaraton ženy masters (nad 40 let)

  1. Jana Ondrušková, BKG
  2. Pavlína Žemlíková, BKG

10 km muži

  1. Roman Matyáš, Třista60, 00:20:02 – absolutní vítěz
  2. Ladislav Mandelík, BKG, 00:21:02
  3. Jan Ondruška, BKG, 00:21:04

10 km ženy

  1. Andrea Zbožková, Lipník Dragons, 00:23:00
  2. Jana Ondrušková, BKG 00:24:27
  3. Alena Legátová, Cobra, 00:24:28

MČR 12″ koloběžek na 10 km – muži

  1. Václav Obrtlík, BKG, 00:23:45
  2. Boleslav Žemlík, BKG, 00:23:46
  3. Jan Ondruška, BKG, 00:23:55

MČR 12″ koloběžek na 10 km – ženy

  1. Blanka Bucňáková, BKG, 00:28:18
  2. Barbora Horsáková, BKG, 00:28:27
  3. Barbora Doležalová, BKG, 00:30:08

Koloběžkové smíšené štafety – 9 kol

  1. Prima Tempus, 07:04
  2. Ondrušci, 07:32
  3. VZŽBLOUŇKST, 07:33
  4. Bez pedálů, 08:04
  5. MPL Team, 08:28
  6. Rolling cubes, 08:50
  7. Jedeme spolu, 09:40
  8. Malá Zoo, 11:23

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<
(záměna čipů Ladislava Mandelíka a Vojtěcha Hrůzy)

Brněnský koloběžkový den 2020 – Martin Ducháč

Náš šikovný fotograf Martin Ducháč nám zaslal své fotky z Brněnského koloběžkového dne. Vraťme se do pondělka 28.9.2020 na Velodrom v Brně, kde jsme soutěžili ve smíšených štafetách, na tratích o 10 a 21 kilometrech a v Mistrovství ČR dvanáctek. Prvních pár snímků je jen malá ochutnávka z výborného alba na Martinově Flickru – https://www.flickr.com/photos/mduchy/albums/72157716356482342/. Děkujeme!

Výsledky 2019

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Půlmaraton muži

  1. Ladislav Mandelík, BKG, 00:46:26 – absolutní vítěz
  2. Jakub Švéda, Kostka Racing team, 00:46:26
  3. Ondřej Koláček, BoKolobka tým Ostrava, 00:46:27

Půlmaraton ženy

  1. Alena Kocmanová, BKG 00:47:15 (ztráta 9 kol na vítěze)
  2. Blanka Bucňáková, BKG, 00:46:42 (ztráta 10 kol na vítěze)

Půlmaraton muži masters (nad 40 let)

  1. Vladimír Ondruška, 00:46:28
  2. Pavel Legát, Lipenští Draci, 00:46:34
  3. Vlastimil Pytela, BKG, 00:46:40

Půlmaraton ženy masters (nad 40 let)

  1. Šárka Waldhauserová, BoKolobka tým Ostrava, 00:47:07 (ztráta 5 kol na vítěze)
  2. Karla Podešvová, BKG, 00:47:09 (ztráta 5 kol na vítěze)

10 km muži

  1. Roman Matyáš, Třista60, 00:21:02
  2. Jan Ondruška, BKG, 00:21:04
  3. Aleš Toman, BO Kolobka tým Ostrava, 00:24:07

10 km ženy

  1. Alena Legátová, KoBra, 00:24:09
  2. Alena Kocmanová, BKG 00:24:12
  3. Blanka Bucňáková, BKG, 00:24:46

12″ koloběžky na 10 km

  1. 1. Boleslav Žemlík, BKG, 00:24:05
  2. Jiří Výchopeň, BKG, 00:24:07
  3. Václav Obrtlík, BKG, 00:25:01

Koloběžkové smíšené štafety – 9 kol

  1. No name, Alena Legátová, Roman Matyáš, Ondřej Koláček, 07:13
  2. BKG, Ladislav Mandelík, Jana Ondrušková, Vladimír Ondruška, 07:30
  3. BoKolobka tým, Aleš Toman, Šárka Waldhauserová, Monika Francová, Radim Vaňko, Jiří Novotný, 07:48
  4. Tokio 2020, Bolek Žemlík, Jan Rada, Vítek Hekerle, Monika Růžičková, 07:54
  5. Pytelovy tykve 5, Míša Burešová, Vladimír Bureš, Vlasta Pytela, Radek Botík, 08:36
  6. Korýši, Dáda Raková, Magda Raková, Franta Rak, 09:29
  7.  My to dáme, Jarda Ondrůch, Michal Ptáček, Lucka Oberreiterová, 10:19

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Děti 100 metrů

  1. Adéla Mejsnarová
  2. Václav Mayer

Děti 2 kola

  1. Ellen Ondrušková, BKG
  2. Richard Pešek
  3. Vojtěch Blažek

Děti 5 kol

  1. Ellen Ondrušková, BKG (v den závodu 10. narozeniny!)
  2. Eliška Honzová, Favorit Brno
  3. Daniela Raková, BKG
  4. Klára Pešková
  5. Magdalena Raková, BKG
  6. Lenka Libscherová, BoKolobka tým Ostrava