Výsledky 2019

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Půlmaraton muži

  1. Ladislav Mandelík, BKG, 00:46:26 – absolutní vítěz
  2. Jakub Švéda, Kostka Racing team, 00:46:26
  3. Ondřej Koláček, BoKolobka tým Ostrava, 00:46:27

Půlmaraton ženy

  1. Alena Kocmanová, BKG 00:47:15 (ztráta 9 kol na vítěze)
  2. Blanka Bucňáková, BKG, 00:46:42 (ztráta 10 kol na vítěze)

Půlmaraton muži masters (nad 40 let)

  1. Vladimír Ondruška, 00:46:28
  2. Pavel Legát, Lipenští Draci, 00:46:34
  3. Vlastimil Pytela, BKG, 00:46:40

Půlmaraton ženy masters (nad 40 let)

  1. Šárka Waldhauserová, BoKolobka tým Ostrava, 00:47:07 (ztráta 5 kol na vítěze)
  2. Karla Podešvová, BKG, 00:47:09 (ztráta 5 kol na vítěze)

10 km muži

  1. Roman Matyáš, Třista60, 00:21:02
  2. Jan Ondruška, BKG, 00:21:04
  3. Aleš Toman, BO Kolobka tým Ostrava, 00:24:07

10 km ženy

  1. Alena Legátová, KoBra, 00:24:09
  2. Alena Kocmanová, BKG 00:24:12
  3. Blanka Bucňáková, BKG, 00:24:46

12″ koloběžky na 10 km

  1. 1. Boleslav Žemlík, BKG, 00:24:05
  2. Jiří Výchopeň, BKG, 00:24:07
  3. Václav Obrtlík, BKG, 00:25:01

Koloběžkové smíšené štafety – 9 kol

  1. No name, Alena Legátová, Roman Matyáš, Ondřej Koláček, 07:13
  2. BKG, Ladislav Mandelík, Jana Ondrušková, Vladimír Ondruška, 07:30
  3. BoKolobka tým, Aleš Toman, Šárka Waldhauserová, Monika Francová, Radim Vaňko, Jiří Novotný, 07:48
  4. Tokio 2020, Bolek Žemlík, Jan Rada, Vítek Hekerle, Monika Růžičková, 07:54
  5. Pytelovy tykve 5, Míša Burešová, Vladimír Bureš, Vlasta Pytela, Radek Botík, 08:36
  6. Korýši, Dáda Raková, Magda Raková, Franta Rak, 09:29
  7.  My to dáme, Jarda Ondrůch, Michal Ptáček, Lucka Oberreiterová, 10:19

>> Kompletní výsledky najdete na www.atletikauni.cz <<

Děti 100 metrů

  1. Adéla Mejsnarová
  2. Václav Mayer

Děti 2 kola

  1. Ellen Ondrušková, BKG
  2. Richard Pešek
  3. Vojtěch Blažek

Děti 5 kol

  1. Ellen Ondrušková, BKG (v den závodu 10. narozeniny!)
  2. Eliška Honzová, Favorit Brno
  3. Daniela Raková, BKG
  4. Klára Pešková
  5. Magdalena Raková, BKG
  6. Lenka Libscherová, BoKolobka tým Ostrava